Jesteś tutaj: lustralazienkowe24.pl > Projekty > Jak dopasować projekt domu do działki

Doniczki dla dzieci

Dzieciaki, jeśli uczone są od małego pielęgnacji roślin oraz szacunku dla przyrody, same chętnie zaczną uprawiać niewielkie roślinki. Doniczki dla dzieci Jest to dla nich bardzo korzystne, dlatego warto zadbać o to, żeby podlewanie kwiatów stanowiło dla nich przyjemność. Taką mogą sprawić specjalne doniczki dla dzieci.
Pierwszy model, prostszy, to doniczki w kształcie zwierzątek. Doniczki dla dzieci Wybór jest prawie nieograniczony: żaby, słonie, tygrysy, koty, misie, wszystko to, co może przypaść dziecku do gustu. W takiej sytuacji wystarczy wybrać razem z maluchem odpowiednią doniczkę i pokazać mu jak sadzić oraz dbać o rośliny. Doniczka ustawiona na parapecie stanie się także miłą ozdobą pokoju dziecięcego.
Druga wersją doniczek dla dzieci jest również doniczka w kształcie zwierzątka, jednak z dodatkowym, małym zwierzakiem obok, połączonym z główną częścią przy pomocy niewielkiej rurki. Do mniejszego zwierzątka nalewa się wody i dzięki rurce nawadnia roślinkę, która zaczyna ładnie rosnąć, Doniczki dla dzieci a jednocześnie sama doniczka z nią jest miłą dla oczu dziecka ozdobą.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.