Jesteś tutaj: lustralazienkowe24.pl > Wykończenie > Farby do wnętrz

Pomysłowe doniczki

Doniczki potraktowane jak element wystroju pomieszczenia nie muszą być nudne. Pomysłowe doniczki Wręcz przeciwnie, mogą stać się pożądanym elementem w każdym domu. Wystarczy tylko kilka pomysłów.
Pierwszy jest bardzo prosty, mianowicie wystarczą ceramiczne doniczki w jaśniejszym kolorze oraz farba akrylowa i pędzel. Farbą trzeba pomalować donice i pozostawić do wyschnięcia. Można nadać im jednolitą barwę lub zdecydować się na domalowanie różnorodnych elementów ozdobnych: kropek, kwadratów, zwierzątek, kwiatków, które staną się kolorystycznym akcentem w pokoju. Pomysłowe doniczki W tak przygotowanych doniczkach można sadzić dowolne odmiany roślin ustawiając je nie tylko na parapetach, lecz również na stołach.
Drugi sposób to naklejanie na doniczkę dowolnych kształtów z papieru samoprzylepnego. Trzeci sposób to zakup farby w sprayu oraz wycięcie z taśmy papierowej pasków lub kół. Pomysłowe doniczki Po naklejeniu ich na doniczkę wystarczy spryskać każdą dowolnym kolorem uzyskując na ceramicznym podłożu dowolne wzory.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.